Teknoloji

Tesla Kablosuz Şarj Standını Duyurdu: İşte Fiyatı!

Elektrikli otomobil dünyasının değerli temsilcilerinin tam ortasında yer alan, tesla tüm tüketiciler için özgün bir çalışma duyurdu. ” Kablosuz Şarj Platformu“adlı bu eser en fazla 3 eser için kullanılabilir. kablosuz şarj etmehizmet sunan bir stant olarak ortaya çıkmıştır.

Tesla’nın piyasaya sürdüğü kablosuz şarj standı maalesef hızlı şarj desteği sunmuyor. Tüketiciler, standa koydukları her ürün için 15 watt güçlendirme alıyorlar . Ancak standın bu dezavantajı unutturacak bir özelliği var. ” ÜcretsizGüç“adlı bir teknolojiyi destekleyen Tesla şarj standı, cihazları nereye koyarsanız koyun şarj işlemini gerçekleştirebiliyor.

Tesla’nın kablosuz şarj standı şöyle görünüyor:

Sağlam alüminyum yapıya sahip olan kablosuz şarj standı ise eserlerin yerleştirildiği kısımda yer alıyor. alkantara kumaş içerir. Böylece akıllı telefonlar, kulaklıklar veya akıllı saatler çizim imkanımevcut değil.

Tesla’nın Kablosuz Şarj Platformu, kablosuz bir şarj standı, Qi standardı Onu destekleyen tüm akıllı işlerde kullanılır. Yani ister Apple ister Samsung olsun birçok markanın akıllı işleri bu şarj standı ile kullanılabiliyor. 300 dolarAlım karşılığında satın alınabilen stant, 2023 Şubat ayı prestijiyle tüketicilerle buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu